OAZA

POPIS VYBAVENÍ
 Lokalita
 Popis vybavení
 Ceník
 Tipy na výlet
 Jak se k nám dostanete
 Středisko HORIZONT

tel.: +420 556 835 635
tel.: +420 602 531 170
fax: +420 556 835 635

© Pavel

Výhradně rekreantům je k dispozici celý areál, kde se nachází hřiště, houpačky, stolní tenis, ruské kuželky.

Ubytování nabízíme v chatách s vlastní kuchyní  a sociálním zařízením. Jednotlivé chaty se liší velikosti a úrovni vybavení.

Chata pro 4 osoby

Vstupními dveřmi se dostaneme do chodby (lednice, skříň) a odtud do hlavní místnosti (stůl + židle, polička), která volně navazuje na kuchuňský kout (plotýnkový vařič, rychlovarná konev), v prostoru je pak umístěn sprchový box. Umyvadlo a WC jsou v samostatné místnosti. Schodištěm s hlavní místnosti se dostaneme do patra, kde jsou v prostoru umístěna lůžka (celkem 4) a poličky.

Chata pro 5 osob

Vstupními dveřmi se dostaneme do chodby (botník, věšák, skříň, stůl + lavice) a odtud do hlavní místnosti (stůl + židle + rohová lavice, krbová kamna, BTV + satelit), která volně navazuje na kuchyňský kout (lednice, rychlovarná konev, dvouplotýnkový vařič), v prostoru je pak umístěn sprchový box. Umyvadlo a WC jsou v samostatné místnosti. Schodištěm s hlavní místnosti se dostaneme do parta, kde se nacházejí dvě ložnice (celkem 5 lůžek).

Chata pro 7 osob

Vstupními dveřmi se dostanete do chodby (botník, věšák, skříň + lavice, židle) a odtud do obývacího pokoje (sedací souprava + stůl, skřínky, poličky, krbová kamna, BTV + satelit). Vedle obývacího pokoje se nachází koupelna (WC + sprchový box, umývadlo, zrcadlo). Za obývacím pokojem je plně vybavená kuchyně s lednicí, sporákem, rychlovarnou konvicí, jídelním stolem a židlemi. Po schodišti vedle kuchyně se dostaneme do patra, kde se nacházejí dvě  ložnice (celkem 5 lůžek), dole v obývacím pokoji (2 přistýlky).

Chaty OAZA, Trojanovice 720, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm